Zoeken
'DIT WORDT TOCH NIKS' stijgt naar #2 in de Bestseller 60!
DIT WORDT TOCH NIKS staat deze week op nummer 1 in de non-fictie lijst

'DIT WORDT TOCH NIKS' stijgt naar #2 in de Bestseller 60!

Gepubliceerd op 23 September, 2026 om 13:00

DIT WORDT TOCH NIKS van Michel van Egmond maakt deze week een flinke sprong in de Bestseller 60 en stijgt van #5 naar #2. Daarmee verovert het boek een prachtige plek in de top 3 van de bestsellerlijst.

Ook in de Non-fictie Top 20 doet het boek het uitstekend: DIT WORDT TOCH NIKS staat deze week op nummer 1. Daarmee is Michel van Egmond de bestverkopende non-fictieschrijver van deze week.

In DIT WORDT TOCH NIKS neemt Michel van Egmond de lezer mee in zijn zoektocht naar de vraag waarom sommige dingen in het leven wél lukken en andere gedoemd lijken te mislukken. Met zijn kenmerkende humor, scherpe observaties en persoonlijke verhalen weet hij van ogenschijnlijke mislukkingen een herkenbaar en vermakelijk verhaal te maken.

Na de sterke binnenkomst op #5 zet het boek zijn opmars dus direct voort. Dit wordt toch niks blijkt daarmee allesbehalve een mislukking: het nieuwste boek van Michel van Egmond staat deze week op een indrukwekkende #2 in de Bestseller 60. 

Meer informatie over de Bestseller 60 vind je hier.

Auteurs
Auteur: Michel van Egmond

Michel van Egmond (1968) is al jaren de populairste sportschrijver van Nederland. Met o.a. de boeken over KIEFT en GIJP scoorde hij meerdere bestsellers op rij. Van Egmond won met zijn werk de Nico Scheepmaker beker voor beste sportboek van het jaar en is de enige Nederlandse schrijver die er in slaagde om driemaal de prestigieuze NS Publieksprijs te winnen.

Boeken
Michel van Egmond - DIT WORDT TOCH NIKS
Michel van Egmond

Dit wordt toch niks is, naast een hilarisch portret van de hoofdrolspelers van de podcast KieftJansenEgmondGijp, een nostalgisch stemmende ode aan een voetbalwereld die nu niet meer bestaat.

Blijf op de hoogte

Volg onze sociale media voor het laatste nieuws: